Menu

ГОГОЛЬFEST

Начало: 13.09.2013
Конец: 22.09.2013
Время: 13:00 - 23:00

Адрес: Киев, ул.Инженерная, Арт-заводу «ЕМЗA».EMZA, арткластер

Get Direction View Large Map

Описание

ГОГОЛЬFEST 2013 — Фестиваль Сучасного Мистецтва

13-22 вересня 2013

Вхід на територію, як і на більшість експозицій БЕЗКОШТОВНІ.

Шостий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва

під час Фестивалю буде діяти зона ярмарку та pop-up кафе. Ми чекаємо учасників, які пропонують
красиві, власноруч зроблені одяг&аксесуари, товари для дому та душі, екологічні продукти та речі, смачні солодощі та інші пригощання.
Також нам потрібне дитяче кафе на території активної цьогорічної дитячої програми.

В этом году оргкомитет ГОГОЛЬFESTа решил приобщить всех посетителей к созданию свободного пространства фестиваля, независимого от влияния и цензуры. Впервые вход на территорию фестиваля только на открытие и в выходные дни будет символически платным, таким образом каждый посетитель получит возможность сделать свой, собственный взнос в проведение и развитие фестиваля.

===========

З дня свого заснування ГОГОЛЬFEST — це щирий порив людей, які роблять його безкорисно. Це спроба побудувати свій світ, світ взаємоповаги, де люди можуть висловлюватися вільно у задушливій атмосфері країни. Без мрії немає віри, без віри немає життя, тому життя фестивалю завжди було побудоване на потребі людей у просторі для втілення своїх мрій. П’ять років ГОГОЛЬFEST дарує цей простір, а зараз, вичерпавши усі можливості, запрошує всіх небайдужих стати відповідальними за процес його створення та внести свою цеглинку у побудову фестивалю. Побудувати свій світ сьогодні ми зможемо тільки разом, вкладаючи у це мрії, працю, час і кошти.

Цього року оргкомітет ГОГОЛЬFESTу вирішив долучити усіх відвідувачів до створення вільного простору фестивалю, незалежного від впливу та цензури. Вперше вхід на територію фестивалю тільки на відкриття та у вихідні буде символічно платним, таким чином кожний відвідувач матиме можливість зробити свій, власний внесок у проведення та розвиток фестивалю.

«Попри те, що у нас відсутні фінансові ресурси, ми готові творити і віримо, що ГОГОЛЬFEST потрібен людям», — зазначив президент фестивалю, Владислав Троїцький. «Тому пропонуємо відвідувачам зробити шостий фестиваль своїми силами. Всі зібрані кошти від продажу квитків будуть вкладені у проведення ГОГОЛЬFESTу».

Наразі участь підтвердили учасники з понад 20-ти країн світу.

 

============

Концепція

ГОГОЛЬFEST – перший в Україні щорічний полідисциплінарний Міжнародний фестиваль сучасного  мистецтва.

ГОГОЛЬFEST – це презентація в Україні кращих зразків сучасного українського та світового мистецтва, акумуляція потужних творчих та інтелектуальних ресурсів, якісна презентація українського мистецтва на світовому рівні, а також формування творчого середовища, здатного стати дієвим центром розвитку українського мистецтва. Центром не тільки презентаційним, але й наснажливим, освітнім та виробничим.

ГОГОЛЬFEST – це спроба знайти форму, здатну зачинати нове художнє життя, форму, яка відповідатиме вимогам часу. Це можливість виникнення в Україні нової генерації митців світового значення.

ГОГОЛЬFEST – це презентація в єдиному інтерактивному просторі сучасного мистецтва, що включає: музику, танець, експериментальний театр, сценографію, живопис, дизайн, кіно та аудіовізуальні мистецтва.

ГОГОЛЬFEST має перетворити промислову зону Арт Заводу «ЕМЗ» (Видубичы) на один із потужних центрів світового фестивального руху та сприяти створенню постійно діючого всеукраїнського центру розвитку сучасних мистецтв, який впроваджуватиме інтенсивну освітню, виробничу та наснажливу діяльність, спрямовану на створення конкурентноздатної національної школи сучасного мистецтва, та якісну презентацію сучасної української культури у світовому культурному просторі.

ГОГОЛЬFEST покликаний стати обличчям України, як Авіньйонський та Канський фестивалі – обличчя Франції, Чеховський – обличчя Росії, Венеціанський бієналіє — Італії.

На сьогодні в Україні не існує жодного великого учбово-виробничого наукового та презентаційного центру сучасного мистецтва, який би дозволяв реалізовувати висококласні масштабні проекти сучасного мистецтва у сфері сучасної музики, танцю, театру, сценографії, некомерційного кіно та аудіовізуальних мистецтв, впроваджувати сучасні освітні програми, та представляти кращі надбання світового сучасного мистецтва.

Вищезазначені галузі мистецтва найбільш вразливі, адже їх розвиток та презентація потребує особливого простору, інформаційної інфраструктури та системи художньої освіти, які поки що в Україні відсутні, а отже – вимагають інвестицій та підтримки, без яких розвиток сучасної української культури неможливий.

Форма та інституціональне влаштування системи державних  театрів, Міністерства Культури та інших державних установ та бюрократичних надбудов, які відповідають за сучасну українську культуру не дозволяє ефективно впроваджувати в практику інноваційні технології, новітні системи мистецької освіти, підвищувати професійну кваліфікацію спеціалістів, реалізовувати серйозну експериментально-дослідницьку роботу, сприяти розвиткові сучасної молодої режисури, хореографії, сценографії, музики та аудіовізуальних мистецтв тощо.

На сьогодні можна констатувати, що значущі прояви мистецького життя в Україні  відбуваються, переважно, завдяки окремим приватним ініціативам. Проте поодинокі починання, не в силах вплинути на процеси, які відбуваються в сучасній культурі, мистецтві та художній освіті.

В умовах стагнації пострадянської системи управління культурою та роз’єднаності учасників художнього процесу, відсутність постійно діючого всеукраїнського центру сучасного мистецтва стає однією з серйозних проблем. Створення такого центру – важливий крок національної культурної політики, фундаментальна інвестиція в освіту і майбутнє нації.

 

===============

Организаторы

Организатор : E-mail : team@gogolfest.org, program@gogolfest.org Сайт : http://gogolfest.org

*Информация является предварительной, уточняется по мере приближения события. Даты проведения событий указаны ориентировочно, даты проведения праздников могут переноситься, Для уточнения - просьба связываться с контактными лицами фестиваля. Ответственность за качество события несут организаторы

444444444

Comments are closed.